2015 Faaliyet Programı

AY

  GÜN FAALİYETİN ADI ŞEHİR ÜLKE
         
OCAK 07-16 EJU Olimpik Çalışma Kampı Mittersil AVUSTURYA
09-11 Okul Sporları Gençler Türkiye Birinciliği Sakarya TÜRKİYE
17-18 Afrika Açık Tunus TUNUS
23-25 Büyükler Türkiye Şampiyonası Zonguldak TÜRKİYE
30-31 İJF Hakem ve Antrenör Semineri Malaga İSPANYA
         
ŞUBAT 06-08 Ümitler Türkiye Şampiyonası Tekirdağ TÜRKİYE
07-08  Avrupa Açık By-Bayan Sofya BULGARİSTAN
14-15 Erkekler Avrupa Açık Roma İTALYA
14-15 Bayanlar Avrupa Açık Oberwart AVUSTURYA
20-22 Gençler Türkiye Şampiyonası Ünye/Ordu TÜRKİYE
20-22  Grand Prix Düseldorf ALMANYA
28-01 Erkekler Avrupa Açık Warşova POLONYA
28-01 Bayanlar Avrupa Açık Prag ÇEK CUMH.
         
MART 07-08  Ümitler Avrupa Kupası ve OÇK Antalya TÜRKİYE
09-18 EJU Olimpik Çalışma Kampı Nymburg ÇEK CUMH.
14-15 Afrika Açık Casablanka FAS
14-15 Pan Amerika Açık Montevideo URUGUAY
18-20 Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Birinciliği Muhtelif TÜRKİYE
20-22 Grand Prix Tiflis GÜRCİSTAN
27-29 Grand Prix Samsun TÜRKİYE
28-29 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Lignano İTALYA
31-04 Nisan EJU Olimpik Çalışma Kampı Tata MACARİSTAN
         
NİSAN 04-05 Ümitler Avrupa Kupası ve OÇK Tver RUSYA
04-05 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Atina YUNANİSTAN
09-12 Büyükler Ferdi ve Takım Avrupa Şamp. Glasgov İNGİLTERE
11-12 Ümitler Avrupa Kupası ve OÇK Teplice ÇEK CUMH.
16-18  Okul Sporları Küçükler Türkiye Birinciliği Muhtelif  TÜRKİYE
18-19  Gençler Avrupa Kupası ve OÇK St Petersburg RUSYA
         
MAYIS 01-03 Grand Prix Zagrep HIRVATİSTAN
02-03 Ümitler Avrupa Kupası ve OÇK Berlin ALMANYA
08-10 Grand Slam  Bakü AZERBAYCAN
09-10 Ümitler Avrupa Kupası ve OÇK Piteşti ROMANYA
09-10 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Kaunas LİTVANYA
11-20 EJU Olimpik Çalışma Kampı Antalya TÜRKİYE
14-17  Judo Festival Antalya TÜRKİYE
23-24 World Masters    
23-24 Kata Avrupa Şampiyonası Herstal BELÇİKA
23-24 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Lacoruna İSPANYA
28-31 Veteranlar Avrupa Şampiyonası Balatonfüred MACARİSTAN
29-31 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası KIRŞEHİR TÜRKİYE
 30-31  Avrupa Açık  Bükreş  ROMANYA
HAZİRAN 12-14 Ümitler Balkan Şampiyonası Craıova ROMANYA
06-07 Avrupa Açık Minsk BELARUS
06-07 Ümitler Avrupa Kupası ve OÇK Bielskobiala POLONYA
06-07 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Leibnitz AVUSTURYA
08-17 EJU Olimpik Çalışma Kampı Minsk BELARUS
19-21 Gençler Balkan Şampiyonası Zrenjanın SIRBISTAN
12-14 Grand Prix Miami AMERİKA
20-21 Grand Prix Budapeste MACARİSTAN
25-28 Avrupa Oyunları Bakü AZERBAYCAN
26-28 Minikler Türkiye Şampiyonası Rize TÜRKİYE
         
TEMMUZ Belirlenecek Yıldızlar Balkan Şampiyonası Muhtelif Muhtelif
02-05 Ümitler Ferdi ve Takım Avrupa Şamp. Sofya BULGARİSTAN
03-05 Grand Prix Ulan Batur MOĞOLİSTAN
03-10 EJU Olimpik Çalışma Kampı Castelldefels İSPANYA
04-08 UNIVERSIADE Gwangju KORE
11-12 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Paks MACARİSTAN
18-19 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Wroclaw POLONYA
18-19 Grand Slam  Tymen RUSYA
23-02 EJU Olimpik Çalışma Kampı Tymen RUSYA
25-26 Asya Açık Taipei TAYVAN
25-26 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Prak ÇEK CUMH.
28-31 EYOF Tiflis GÜRCİSTAN
         
AĞUSTOS 01-02 Gençler Avrupa Kupası ve OÇK Berlin ALMANYA
05-09 Ümitler Ferdi ve Takım Dünya Şamp. Sarayova BOSNA HERSEK
22-23 Gençler Avrupa Açık ve OÇK Deva ROMANYA
24-30 Büyükler Ferdi ve Takım Dünya Şamp. Astana KAZAKİSTAN
         
EYLÜL 04-06 Büyükler Balkan Şampiyonası Sofia BULGARİSTAN
18-20 Gençler Ferdi ve Takım Avrupa Şamp. Oberwart Avusturya
25-27 Grand Prix Astana KAZAKİSTAN
01-03 Grand Prix Taşkent ÖZBEKİSTAN
         
EKİM 10-11 Erkekler Avrupa Açık Glaskov İNGİLTERE
10-11 Bayanlar Avrupa Açık Lizbon PORTEKİZ
12-16 EJU Olimpik Çalışma Kampı Roma İTALYA
17-18 Grand Slam  Paris FRANSA
23-27 Gençler Ferdi ve Takım Dünya Şamp. ABUDABİ BEA
30-01 Grand Slam  ABUDABİ BEA
         
KASIM 02-06 EJU Olimpik Çalışma Kampı Malaga İSPANYA
07-08 Afrika Açık Portlouis MAURİTİUS
8-13 IJF Academy 1.Level Muhtelif TÜRKİYE
13-14 Okyanusya Açık Wollongong AUSTRALYA
13-15 U23 Avrupa Şampiyonası Bratislava SLOVAKYA
14-22 IJF Academy 2.Level Muhtelif TÜRKİYE
20-22 Grand Prix Qingdao ÇİN  
26-28 Grand Prix Jeju KORE
ARALIK 05-06 Grand Slam  Tokyo JAPONYA
19-19 Golden Lig - Avrupa Kulüpler Şampiyonası Muhtelif Muhtelif
2015 YILI DİĞER MUHTELİF FAALİYETLERİMİZ
   
  Belirlenecek Lig Müsabakaları 1. Etap Muhtelif
  Belirlenecek Lig Müsabakaları 2. Etap Muhtelif
  Belirlenecek Lig Müsabakaları 3. Etap Muhtelif
  Belirlenecek Lig Müsabakaları 4. Etap Muhtelif
  Belirlenecek Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Muhtelif
  Belirlenecek Anadolu Yıldızlar Ligi Muhtelif
  Belirlenecek Yıldızlar Uluslararası Turnuvalar Muhtelif
  Belirlenecek Yurtdışı Antrenör Kurs ve Seminerleri  Muhtelif
  Belirlenecek Yurtdışı Hakem Kurs ve Seminerleri Muhtelif
  Belirlenecek Yurtdışı Kata Seminerleri Muhtelif
  Belirlenecek Millli Takım Kampları Muhtelif
  Belirlenecek Uluslararası Ortak Çalışma Kampları Muhtelif
  Belirlenecek Teknik Gelişim Kampları Muhtelif
  Belirlenecek Uluslararası Seminerler (Sağlık vb.) Muhtelif
  Belirlenecek Uluslarararası Toplantı ve Kongreler Muhtelif
  belirlenecek Her Kategoride Milli Takım Seçmeleri Muhtelif
EĞİTİM KURULU 2015 FAALİYET PROGRAMI
         
ŞUBAT   1.Kademe Antrenör Kursu Muhtelif
NİSAN 26 NİS-11 MAY 2. Kademe Antrenör Kursu BALIKESİR
HAZİRAN MUHTELİF 1.Kademe Antrenör Kursu MANİSA
TEMMUZ MUHTELİF 3.Kademe Antrenör Kursu İSTANBUL
EYLÜL   1.Kademe Antrenör Kursu Muhtelif
KASIM MUHTELİF 2. Kademe Antrenör Kursu SİVAS
ARALIK   2016 Antrenör Vizesi Semineri ANTALYA
    Antrenör Gelişim Seminerleri Muhtelif
DAN KURULU 2015 FAALİYET PROGRAMI
         
OCAK 14-15 1.2.3. Dan Kursu ve Sınavı BURSA
ŞUBAT 14-15 1.2.3. Dan Kursu ve Sınavları KÜTAHYA
NİSAN 21-22 1.2.3.4. Dan Kursu ve Sınavı İZMİR
       
MAYIS 20-21 1.2.3. Dan Kursu ve Sınavı KONYA
HAZİRAN MUHTELİF 1.2.3.4. Dan Kursu ve Sınavı MALATYA
HAZİRAN MUHTELİF 1.2.3.4. Dan Kursu ve Sınavı MANİSA
TEMMUZ MUHTELİF 1.2.3.4.5. Dan Kursu ve Sınavı İSTANBUL
EYLÜL MUHTELİF 1.2.3. Dan Kursu ve Sınavı ADIYAMAN
EKİM MUHTELİF 1.2.3.4. Dan Kursu ve Sınavı ANKARA
KASIM MUHTELİF 1.2.3. Dan Kursu ve Sınavı SİVAS
MERKEZ HAKEM KURULU 2015 EĞİTİM FAALİYET PROGRAMI
       
OCAK 09-11 Hakem Telafi Vize Semineri ANKARA
OCAK 16-18 Hakem Kursu BURSA
NİSAN 24-26 Hakem Kursu İSTANBUL
MAYIS 22-24 Hakem Kursu ÇORUM
HAZİRAN 05-07 Hakem Kursu İZMİR
EYLÜL 25-27 Hakem Kursu ADIYAMAN
EKİM 16-18 Hakem Kursu ve Terfi Sınavı ANKARA
ARALIK   2016 Yılı Hakem Vize Semineri ANTALYA
MUHTELİF   HAKEM GELİŞİM SEMİNERLERİ MUHTELİF