ÜMİT ERKEKLER MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI 3-11 OCAK'TA SAMSUN'DA

 Ümit Erkekler Milli Takım hazırlık kampı 3-11 Ocak 2018 tarihleri arasında Samsun'da yapılacak. Kampa davet edilen isimler şöyle:

        SPORCULAR :  ADI SOYADI                                           İLİ:

1.                UMALT DEMİREL                                  KOCAELİ

2.                ÖMER KEMAL AYDIN                           KOCAELİ

3.                CİHAN KADİR DALKILIÇ                      KOCAELİ

4.                HAMZA AKPINAR                                 KOCAELİ

5.                HİDAYET ADIYAMAN                            KOCAELİ

6.                MUHAMMET ALİ DEMİREL                 KOCAELİ

7.                DOĞUŞ KIRMIZITAŞ                            ANKARA

8.                İSMAİL ÜNAL                                         ANKARA

9.                ALPTEKİN ACUR                                  ANKARA

10.           BERAT BAHADIR                                     ANKARA (SAMSUN TOHM)

11.           FURKAN CİNCİ                                         ANKARA (SAMSUN TOHM)

12.           BATUHAN YILMAZ                                   ANKARA (SAMSUN TOHM)

13.           AHMET BURAK ÇUHADAR                     ANKARA (SAMSUN TOHM)

14.           HİKMET TALHA ILGAZ                             ANKARA (SAMSUN TOHM)

15.           CEM ATA DEMİRTAŞ                                 ANKARA (SAMSUN TOHM)

16.           BUHARİ YILDIRIM                                      ANKARA (SAMSUN TOHM)

17.           EMRULLAH UÇAR                                     ANKARA (SAMSUN TOHM)

18.           NİYAZİ GÖKÇEN                                        MANİSA

19.           MUSTAFA EFE BARAK                             MANİSA

20.           METİN VAR                                                SAKARYA

21.           YUSUF KANTAR                                       SAKARYA

22.           ERDAL DANIŞMAN                                  ORDU

23.           GÖKAY KURT                                            ORDU

24.           SALİH YILDIZ                                            IĞDIR

25.           SİDAR AKKUŞ                                          IĞDIR (SAMSUN TOHM)

26.           CELAL ÇAKIR                                          ZONGULDAK

27.           ÇAĞRI DOĞAN                                        ZONGULDAK

28.           SÜLEYMAN KABAKCI                            KONYA

29.           HASAN ŞİMŞEK                                       KONYA (SAMSUN (TOHM)

30.           TALHA BÜYÜKESER                               KONYA (SAMSUN TOHM)

31.           BAYRAM KANDEMİR                               KONYA (SAMSUN TOHM)

32.           HASAN BÜYÜKESER                               KONYA (SAMSUN TOHM)

33.           EREN AKSOY                                             BURSA (SAMSUN TOHM)

34.           ABDULAZİZ KARA                                    BURSA (SAMSUN TOHM)

35.           EJDER TOKTAY                                        VAN (SAMSUN TOHM)

36.           DAVUT TOKTAY                                          VAN (SAMSUN TOHM)

37.           HAKAN EKMEKCİ                                     MERSİN (SAMSUN TOHM)

38.           YALÇIN ÇALIK                                          MERSİN (SAMSUN TOHM)

39.           ABDULLAH SOLAKOĞLU                       MERSİN (SAMSUN TOHM)

40.           MUSA ŞİMŞEK                                         İZMİR (SAMSUN TOHM)

41.           UMUT ENES KALKAN                              İSTANBUL (SAMSUN (TOHM)

42.           HAKAN AYDİNÇ                                        DÜZCE (SAMSUN TOHM)

43.           YUNUS EMRE KILINÇ                             MALATYA (SAMSUN TOHM)

44.           ATA TUNCER                                            ESKİŞEHİR (SAMSUN TOHM)

45.           MUHAMMMET MUSTAFA KOÇ              TEKİRDAĞ (SAMSUN TOHM)

46.           HAKAN AKAR                                          GİRESUN (SAMSUN TOHM)

47.           YUSUF BARBAROS AKSOY                  SAKARYA (SAMSUN TOHM)

48.           FATİH ENES ACET                                     BALIKESİR

49.           SEFA IŞIGÜZEL                                           YALOVA

50.           ASLANCAN TONGA                                 SAMSUN

51.           MURAT GENCER                                     DENİZLİ

52.           CEMAL HÖKELEK                                   AMASYA

53.           ENES UYSAL                                         KARAMAN (SAMSUN TOHM)

54.           AZAD GÖKCEN                                       DİYARBAKIR (SAMSUN TOHM)

ADRES :

KULOĞLU OTEL

Yenimahalle 23.Sok. (Eski Otogar Yanı)

Canik / SAMSUN

Tel: (362) 250 00 50