DENİZLİ'DE 5. KADEME TEKNİK DİREKTÖR KURSU UYGULAMA EĞİTİMİ AÇILMASI PLANLANIYOR


13/9/2022 11:16

Federasyonumuzun 2022 Eğitim faalieytleri arasında yer alan  5. Kademe Teknik Direktör Kursu Uygulama Eğitiminin, 07 – 17 Ekim 2022 tarihleri arasında Denizli ilinde yapılması planlanmaktadır.

• Ön Kayıt Başvuru Tarihleri: 16 – 29 Eylül 2022

• Katılımcı Listenin İlanı: 03 Ekim 2022

• Uygulama Eğitimi Kursu ve Sınav Tarihi: 07 – 17 Ekim 2022 (Eğitim 07-15 Ekim 2022 / Sınavlar 16-17 Ekim 2022)

• Maksimum Başvuru Sayısı: 100 Kişi

• Kursa Kabul Edilecek Kursiyer Sayısı: 50 Kişi

• Kurs Ücreti: 1.100,00TL

• Kursun Düzenleneceği Yer: İncilipınar Yüzme Havuzu judo Salonu Pamukkale / DENİZLİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Teknik Direktör Kursu Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar başvuru yapma hakkında sahiptir. Başvuru yapacak kişilerin Judo Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatının 7. Maddesinde belirtilen uygulama eğitimine katılacaklarda aranılacak şartları taşımaları, ayrıca başantrenör belgesine sahip olmaları ve belge tarihi üzerinden en az iki yıl geçmiş ve bu süre içerisinde iki gelişim seminerine katılmış olmaları ve Siyah Kuşak 5. Dan Belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Katılımcıların başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde E-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kursun maksimum başvuru sayısı 100 olmakla beraber, kursa kabul edilecek maksimum katılımcı sayısı 50 kişi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Uygulama Eğitimine başvuru yapan adayların maksimum katılımcı sayısının (50 kişi) üzerinde olması durumunda Judo Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatının 7. Maddesinin 3. Fıkrasında yer alan öncelik koşulları ile kişilerin kursa yapmış oldukları başvuru tarihleri (Adayların başvurularını son ana bırakmamaları ve kendilerine ödeme için zaman ayırmaları kendileri için büyük önem arz etmektedir.) dikkate alınarak katılımcı listesi belirlenecektir. Belirlenen 50 kişilik katılımcı listesine ödeme onayı verilerek referans numarası gönderilecektir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihi olan 29 Eylül 2022 tarihi saat: 16:00’a kadar sadece referans numaraları ile bankaya (Garanti Bankası) yapmalıdırlar. 29 Eylül 2022 tarihinde saat: 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır.  Başvurularını yapan ve referans numarası gönderilen kursiyer adaylarından başvuru tarihleri arasında ödeme yapmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini doğru ve eksiksiz yapan adaylar maksimum 50 kişilik kontenjan olacak şekilde katılımcı listesinde yer alacaklardır. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs Katılımcı Listesi yukarıda belirtilen tarihte Federasyonumuz resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılamayacaklardır.

(Antrenör Eğitim Talimatının 7. Maddesinin 3. Fıkrasında yer alan ;

 • Judo Branşında Milli Sporcu olmak,
 • Judo branşında lisanslı sporcu olmak
 • Judo branşında almış oldukları ulusal ve uluslararası dereceleri belgelemek,
 • Üniversitelerin Beden eğitimi ve Spor Eğitimi veren yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
 • Üniversite ve Yüksekokul mezunu olmak
 • Yabancı dil bildiğini belgelemek,

Başvurunun fazla olması ve Kontenjanın aşılması durumunda değerlendirme yukarıdaki kriterlere göre yapılacaktır.

Yukarıda belirtilen kriterleri taşıyan kursiyerlerin, bahse konu şartları taşıdığını gösterir belgeleri ön kayıt başvurusunu yaptıktan sonra federasyonumuza bir dilekçe ekinde mail (turkjudo@judo.gov.tr) olarak göndermeleri gerekmektedir.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize kontroller sonrası gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için istenen başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Önemli Not: Adli Sicil Kaydı olan kursiyer adaylarının, adli sicil kaydına ya da arşiv kaydına ilişkin gerekçeli kararlarını alarak Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir. Bu durumda olan kursiyer adaylarının gerekçeli kararları federasyonumuzca Disiplin Kuruluna gönderilerek, Disiplin kurulunun yazılı görüşü alınarak,  görüşün spor bilgi sistemine  yüklenmesi sağlanacaktır. Aksi halde kursa başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kurs Ücreti Ödeme Bilgisi:

Kurs Başvuru Ücreti 1.100,00 TL'dir.

Katılımcıların ödemelerini başvurularının kabul edilmesine müteakip, Federasyonumuzca ödeme onayı verildikten sonra E-posta adresinize gönderilen referans numarası ile Garanti Bankasına aşağıda belirtilen ödeme yöntemleri ile yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan Ödeme Yöntemlerini inceleyiniz.

Uygulama Eğitimi Kurs ücretlerini banka gişesinden yatıracakların aşağıda belirtilen şekilde yatırması gerekmektedir.

Garanti Bankasına Banka Gişesinden Yapılacak Ücret Ödeme Aşamaları

 1. Fatura Ödemeleri Ekranı
 2. Kurum Ödemeleri (Spor Federasyonları Ödemeler)
 3. Referans No ile Ödeme

Diğer Ödeme Yöntemleri için (İnternet Bankacılığı, ATM vs.)  TIKLAYINIZ

Uygulama Eğitimine Katılacak Adaylarda Aranılacak Şartlar ve Açıklamalar İçin TIKLAYINIZ

   

thumb
 • 13/9/2022 10:37

Vefat ve Başsağlığı


thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb
 • 8/8/2022 17:13

Başsağlığı