ANKARA'DA 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU AÇILMASI PLANLANIYOR


2/5/2023 11:58

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında yer alan; 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Uygulama Eğitimi yeterli başvuru olması durumunda, 22-30 Mayıs 2023 tarihleri arasında Ankara ilinde yapılacaktır.

• Ön Kayıt Başvuru Tarihleri                                : 05-15 Mayıs 2023 (15 Mayıs 2023 tarihinde saat 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır.

Başvuru Yeri                                                         : Spor Bilgi Sistemi   

• Katılımcı Listenin İlanı                                        : 16 Mayıs 2023

• Uygulama Eğitimi Kursu ve Sınavları Tarihi    : 22 – 30 Mayıs 2023

• Uygulama Eğitimi                                                 : 22 – 29 Mayıs 2023

• Uygulama Eğitimi Sınavları                                 : 30 Mayıs 2023

• Maksimum Başvuru Sayısı                                  : 100 Kişi

• Kursa Kabul Edilecek Kursiyer Sayısı               : 50 Kişi

• Kurs Ücreti                                                            : 1200,00 TL

• Kursun Düzenleneceği Yer                                  : Türkiye Judo Federasyonu Hizmet Binası Judo Antrenman Salonu-Gayret Mahallesi Aşık Çelebi Cad. No: 9 / A İvedik-Yenimahalle-ANKARA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve 1.Kademe Yardımcı Antrenör Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Başvuru yapacak kişilerin Judo Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatının 7. Maddesinde belirtilen uygulama eğitimine katılacaklarda aranılacak şartları taşımaları ve Siyah Kuşak 1. Dan Belgesine sahip olmaları gerekmektedir (Katılım Şartları ve Açıklamalar İçin TIKLAYINIZ).

Katılımcıların başvurularını, belirtilen başvuru tarihleri arasında E-Devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurarak ve yüklenmesi istenen belgeleri de eksiksiz olarak yükleyerek başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası, Federasyonumuzca kursun başvuru sayısına göre yapılacak değerlendirme sonucunda belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize gönderilecektir (ÖDEME ŞEKLİ İÇİN TIKLAYINIZ). Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için istenen başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bütünlemeye başvuracak adaylar başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacaklardır.

 

Belirlenen katılımcı listesine ödeme onayı verilerek referans numarası gönderilecektir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihi olan 15 Mayıs 2023 tarihi saat: 16:00’a kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya (Garanti Bankası) yapmalıdırlar. 15 Mayıs 2023 tarihinde saat: 16:00’da sistem otomatik olarak kapanacaktır. Başvurularını yapan ve referans numarası gönderilen kursiyer adaylarından ödeme yapmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini doğru ve eksiksiz yapan adaylar maksimum 50 kişilik kontenjan olacak şekilde katılımcı listesinde yer alacaklardır. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs katılımcı listesi yukarıda belirtilen tarihte Federasyonumuzun resmi internet sayfasında yayınlanacaktır.

 

 

   

thumb

thumb
  • 26/4/2023 17:37

Vefat ve Başsağlığı


thumb
  • 25/4/2023 13:27

Vefat ve Başsağlığı


thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb
  • 25/2/2023 14:39

Vefat ve Başsağlığı


thumb

thumb